Bowling

Přijďte si zahrát bowling a pobavit se s přáteli

Bowlingové dráhy

Bowlingové dráhy

Jsou Vám k dispozici dvě plně automatizované profesionální bowlingové dráhy vybavené technologií Brunswick. Na každé dráze může hrát až 8 hráčů.
Sezení pro hráče je na stejné úrovni jako v restauraci a umožňuje příjemnou a pohodlnou konzumaci. Zahrát si u nás mohou jak zkušení hráči bowlingu, tak i začátečníci či rodiny s dětmi. Herna je klimatizovaná. Pro zpestření zážitku ze hry je možno využít UV osvětlení – takzvaný GLOW efekt.
Pro děti jsou dráhy vybaveny speciálními výsuvnými mantinely – každý hod,
při kterém se koule dokutálí až ke kuželkám, jim umožní zažít radost z úspěchu.

Jsme připraveni pro Vás uspořádat bowlingový turnaj

Bowling Brunswick

Bowling Brunswick

K dispozici je také možnost zakoupení slevových permanentek. Podrobnější informace lze získat u obsluhy Bowlingu. Samozřejmostí je možnost zakoupit si ke hře občerstvení v místním baru či v restauraci. Zajistíme případně sérii bowlingových turnajů pro amatérské sportovce, příležitostné a rekreační hráče bowlingu, kteří v sobě najdou sportovního ducha a budou chtít změřit své bowlingové schopnosti a síly s ostatními, kteří stejně tak „propadli“ tomuto zajímavému sportu.

Bowling pro školy

Ve školním roce 2019 / 2020 mají školy pro žáky v době do 16 hod. možnost využít bowling za přítomnosti vyučujícího jako alternativní výuku TV, za 15,- Kč na osobu, na 2 drahách. Po 8-mi návštěvách, má tento vyučující 1 hodinu bowlingu v čase dle svého výběru ZDARMA !!!.

Základní ceník hry za 1 hodinu

  Pondělí - Pátek Sobota Neděle
od 10:00 do 14:00 200,- Kč 250,- Kč 220,- Kč
od 14:00 do 19:00 280,- Kč 300,- Kč 300,- Kč
od 19:00 300,- Kč 300,- Kč 300,- Kč

Zde máte k dispozici základní pravidla bowlingu, nebo další podrobné informace na Wikipedii.